+48 41 33 030 33

Bristol**** Art & Medical Spa najlepszym hotelem ze specjalnością medyczną

20 Gru 2016

Pragniemy Państwa poinformować, że tegoroczna edycja International Hospitality Awards 2016 zakończyła się dla nas bardzo pomyślnie. Bristol Art & Medical Spa zdobył główną nagrodę w kategorii „Najlepszy Hotel ze Specjalnością Medyczną”.          

International Hospitality Awards 2016 to coroczny konkurs, prowadzony od ośmiu lat, w którym w kilku kategoriach wybiera się wyjątkowe hotele, wyróżniające się na tle innych obiektów. Tym roku uroczysta gala wieńcząca konkurs odbyła się w Kijowie.

W tym roku w jury zasiadło 18 specjalistów z różnych krajów – Austrii, Bułgarii, Gruzji, Mołdawii, Polski, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii i Ukrainy, którzy oceniali hotele w 25 różnych kategoriach.  W ramach zwycięskiej kategorii – Best Medical Hotel – Bristol Art & Medical Spa w finale wydarzenia konkurował z hotelem Medical Spa Unitral (Polska), Grand Marine Hotel & SPA (Ukraina) oraz Mirotel Resort & Spa (Ukraina). W swojej ocenie jury brało pod uwagę szereg kryteriów, między innymi rodzaj, jakość i dostępność oferowanych usług medycznych, dietę pacjentów, infrastrukturę hotelu, jak również wykorzystywany w codziennej pracy sprzęt oraz metody terapeutyczne.

Szczególną uwagę jury przykuła nasza bieżnia antygrawitacyjna, oparta o zastosowanie technologii różnicy ciśnień powietrza opracowanej przez NASA, która umożliwia długie i intensywne treningi z przekroczeniem bariery prędkości, przy jednoczesnym odciążeniu ciała nawet do 80 %, zmniejszając ryzyko kontuzji.

Na arenie międzynarodowej doceniono zastosowanie leczniczych buskich wód siarczkowych w terapii schorzeń o podłożu ortopedycznym i reumatologicznym, jak również nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne w postaci elektronicznie sterowanego systemu napełniania i opróżniania wanien do kąpieli siarczkowych, a także efektywnej technologii wymiany powietrza.

Komisja, delegując tajemniczego klienta, sprawdzała również standardy obsługi pacjenta, oceniając wiedzę i profesjonalizm personelu medycznego, holistyczność oferowanych usług, sposób traktowania gościa, czas oczekiwania na terapię, jak również komfort podczas samego zabiegu. Doceniony został nasz sposób prowadzenia zajęć kinezyterapii, treningu funkcjonalnego, jak również terapii manualnej.

Zwrócono także uwagę na dodatkowe benefity oferowane Państwu w hotelu – basen oczyszczany nanosrebrem o silnych właściwościach antyseptycznych, rozbudowany kompleks saunowy, elektrostatycznie oczyszczane oraz nawilżane i jonizowane powietrze w całej przestrzeni hotelowej.

Podczas uroczystej gali honorującej tegorocznych zwycięzców nasz hotel reprezentowany był przez panią Karinę Przybyło – Kisielewską, wice prezes zarządu, która odbierając nagrodę, z dumą podkreślała, że codzienna praca na rzecz pacjentów oraz efektywna współpraca personelu medycznego została w tym roku doceniona w najbardziej prestiżowym konkursie, pokazując, że Polska może i powinna być kojarzona z najwyższym standardem leczenia oraz przywracania pacjenta do pełnej sprawności. Wyróżnienie to stanowi również dla nas ważną informację, że obrany przez nas kierunek jest prawidłową drogą do opieki nad pacjentami. Cieszy nas, że nasze codzienne dążenie do doskonałości zostało docenione w tegorocznej edycji konkursu.

Bristol Busko-Zdrój ****
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij