+48 41 33 030 33

KARIERA

KARIERA

Szukasz pracy? Jesteś ambitny, błyskotliwy i nie boisz się nowych wyzwań? Wstąp do naszego zespołu i zostań pracownikiem wyjątkowebgo Hotelu. CV prosimy przesyłac na adres rekrutacja@bristolbusko.pl 

 

 

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Prosimy o wpisanie w CV klauzuli:

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż przez rok prowadzonej przez firmę FONTIA Sp. z o.o. ul. 1 maja 1; 28-100 Busko Zdrój NIP 959-14-57-812 jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.  

Podanie przeze mnie danych osobowych poza zakresem wymaganym przez Kodeks Pracy jest dobrowolne.  

Tym samym zostałam/em poinformowany, że każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczenia danych osobowych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania oraz, że przysługuje mi prawo wniesienia skargi do UODO (Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uznane zostanie, iż przetwarzanie wizerunku i podanych na oświadczeniu danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.”

 

Informacje dodatkowe

Administratorem Danych Pani/Pana danych osobowych jest FONTIA Sp. z o.o. ul. 1 maja 1; 28-100 Busko Zdrój  NIP 959-14-57-812

 Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczenia danych osobowych a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania zgodnie z przepisami Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administrator Danych informuje, iż każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - UODO, gdy uznane zostanie, iż przetwarzanie wizerunku i podanych na oświadczeniu danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Spółka zastrzega sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij