+48 41 33 030 33

Sztuka

Poznaj jej uzdrawiającą moc

Sztuka

Poznaj jej uzdrawiającą moc

Hotel Bristol Art&Medical SPA to miejsce, w którym sztuka nadaje sens wypoczynkowi. Wierzymy w to, że człowiek dzięki arteterapii czuje się lepiej i szybciej wraca do zdrowia. W naszym hotelu sztuka pomaga odzyskać wewnętrzną harmonię tworzy niepowtarzalną atmosferę i zapewnia inspirację każdego dnia pobytu.

Z miłości do sztuki

Dorota i Tomasz Tworkowie - pasjonaci sztuki współczesnej i właściciele Hotelu Bristol stworzyli dla utalentowanych twórców artystyczną rezydencję, która obejmuje patronatem ich działalność na rynku sztuki, wspomaga wszechstronny rozwój oraz zapewnia doskonałe warunki do pracy twórczej.

Nowa Przestrzeń Sztuki

Piękno każdego dnia

W Bristol Art&Medical SPA to sztuka zajmuje honorowe miejsce. Właściciele hotelu to pasjonaci i kolekcjonerzy, założyciele rezydencji artystycznej dla utalentowanych twórców oraz fundacji „Nowa przestrzeń Sztuki”, której zadaniem jest propagowanie sztuki i kultury w codziennym środowisku.

Wyjątkową inicjatywą fundacji i Hotelu Bristol jest kalendarz artystyczny, który co roku tworzy inny współczesny twórca. To cykl 12 dzieł - po jednym na każdy miesiąc - stanowiący niepowtarzalną galerię w hotelowym lobby. Poprzednie edycje kalendarzy tworzą unikalną kolekcję wybitnych dzieł sztuki w całym hotelu.

HOTEL BLIŻEJ KULTURY

NOWE CENTRUM KULTURALNE

Hotel Bristol Art&Medical SPA to oaza dla pasjonatów, w której masz okazję czerpać inspirację ze sztuki na każdym kroku. W tej wyjątkowej rezydencji możesz wziąć udział w wielu kameralnych imprezach i wydarzeniach kulturalnych, poznać współczesnych artystów i zbliżyć się do ich świata oraz zapoznać się z okazałą kolekcją dzieł sztuki właścicieli. Tutaj organizowane są:

•             koncerty

•             pokazy rzeźb

•             wystawy obrazów

•             wieczory tematyczne

•             aukcje dzieł sztuki

Wspaniałe miejsce

Wspaniałe miejsce, po brzegi wypełnione sztuką. Obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie, zabiegi również godne pochwały. Wróciłam do domu wypoczęta i zadowolona z bardzo udanego pobytu. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić to miejsce. Ja z pewnością jeszcze tu wrócę :)

- Elżbieta Ch. Facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij