+48 41 33 030 33

Luksusowy

Hotel

w województwie Świętokrzyskim

Luksusowy Hotel

w województwie Świętokrzyskim

Hotel Bristol**** Art&Medical SPA to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Doskonałe połączenie nowoczesnego uzdrowiska, luksusowego salonu odnowy biologicznej i inspirującego centrum sztuki sprawi, że odzyskasz równowagę ciała i ducha. Tutaj wypoczynek nabiera nowego wymiaru.

Wypoczynek pełen inspiracji

W zabytkowej willi Bristol z końca XIXw. stylowa architektura secesyjna przeplata się z nowoczesnością. Minimalistyczne wnętrza i unikalne dekoracje tworzą naturalną przestrzeń dla sztuki współczesnej i wydarzeń kulturalnych, które nieustannie inspirują odwiedzających.

170 lat tradycji uzdrowiska

doświadczenie i pasja w służbie zdrowia

Od 1 czerwca 1836 roku do dziś Uzdrowisko nieprzerwanie pomaga naszym gościom odzyskać siły i równowagę psychiczną. Przebudowa przedwojennego Sanatorium Bristol pomogła

nam optymalnie zestawić funkcję hotelową i restauracyjną z balneologią i wypoczynkiem, a nowa nazwa - Bristol Art&Medical SPA jasno zarysowuje kierunek działań marki.

Nasza misja

Jesteśmy po to, by w komfortowy sposób pomóc każdemu, kto tego potrzebuje, odzyskać sprawność fizyczną i równowagę psychiczną. W naszej pracy najważniejsze są:

  • Zaufanie - jest dla nas kluczowe, ponieważ wiemy, że bez niego żadna terapia nie może być naprawdę skuteczna,
  • Zrozumienie - Nie potrafilibyśmy nikomu pomóc bez zrozumienia istoty jego problemu i potrzeb. Dlatego w naszej pracy najważniejsze jest indywidualne traktowanie każdego gościa,
  • Zaangażowanie - czujemy ogromną odpowiedzialność za efekty naszej pracy. Nie wyobrażamy sobie, aby wykonywać ją bez pasji i zaangażowania.
  • Zdrowie - traktujemy je holistycznie, dlatego stwarzamy idealne warunki do odzyskania sprawności psychicznej i fizycznej,
  • Sztuka - wierzymy w jej uzdrawiającą moc oraz w to, że człowiek, który z nią obcuje sam czuje się lepiej i szybciej wraca do zdrowia

 

Wspaniałe miejsce

Wraz z drugą połówką mieliśmy okazję spędzić cudowny walentynkowy weekend w Hotelu Bristol Art&Medical Spa. Pierwsze wrażenie po wejściu jest piorunujące, obsługa na najwyższym poziomie, pokoje bardzo dobrze wyposażone, wyśmienite jedzenie. Miejsce po brzegi wypełnione sztuką, szeroki wybór zabiegów i dogodna lokalizacja, zaraz przy Parku Zdrojowym (...)

- ElzbietaCh Tripadvisor
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij