+48 41 33 030 33

"Bossa Bonita" w Hotelu Bristol Art & Medical SPA

30 Cze 2018

Mamy niezwykłą przyjemność i okazję zachęcić wszystkich Państwa do uczestnictwa w letnim wieczorze na dachu w koronach drzew w Bristol ART &MEDICAL SPA. Zagra dla Państwa doskonale znany świętokrzyskiej publiczności zespół "Bossa Bonita"   Bossa Bonita Nie zabraknie sensualnych doznań i emocji jakie niesie ze sobą muzyka brazylijska łącząca zmysłowe nuty bossa novy z ładunkiem tanecznej energii drzemiącej w sambie.

ZESPÓŁ ISTNIEJE OD 2011 ROKU

 

LAUREAT NAGRODY "SCYZORYKI" 2012 W KATEGORII MUZYKA JAZZOWA I IMPROWIZOWANA

REALIZUJE KONCERTY WSPÓŁPRACUJĄC Z INSTYTUTEM ANTONIO CARLOSA JOBIMA W RIO DE JANEIRO KTÓRY WRAZ Z AMBASADĄ BRAZYLII OBEJMOWAŁ PATRONATEM ARTYSTYCZNYM WYDARZENIA KONCERTOWE ODBYWAJĄCE SIĘ W 2013 ROKU

SWÓJ REPERTUAR OPIERA NA MUZYCE BRAZYLIJSKIEJ ,WYKORZYSTUJĄC DOROBEK TAKICH TWÓRCÓW JAK:ANTONIO CARLOS JOBIM CZY LOUIZ BONFA UWAŻANYCH ZA GŁÓWNYCH PRZEDSTAWICIELI STYLU "BOSSA NOVA"

 

GOŚCIEM SPECJALNYM WIECZORU BĘDZIE :

PAWEŁ PERLIŃSKI

Jeden z najbardziej wszechstronnych polskich pianistów działający w różnych gatunkach muzyki.

Absolwent Liceum Muzycznego w Łodzi (prof.Z.Jesman) a następnie Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie w klasie prof. Zbigniewa Drzewieckiego.

Ceniony muzyk sesyjny,solista i kameralista. Realizuje wiele nagrań obejmujących zarówno koncerty klasyczne z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej, jak i pozycje kameralne (Trio de Varsovie, Kwartet Wilanowski).

Współzałoży­ciel słynnego kwintetu Jazz Carriers, z którym zdobył pierwsze nagrody na międzynarodo­wych festiwalach jazzowych.

Nagrywał i występował z czołowymi artystami polskiej sceny jazzu m.in. H. Miśkiewiczem, Z. Jaremko, K.Dębskim, A.Olejniczakiem, A. Trzaskowskim, J. Muniakiem, A.Dąbrowskim, M.Blizińskim także z zespołami Novi Singers, Swing Session, Big Bandem S-1 i orkiestrą PR i TV. Współpracował okazjonalnie z gwiazdami jazzu, jak m.in. Buck Clayton, Bob Wilbur, Al Cohn oraz kompozytorami Henrykiem Czyżem, Andrzejem Kurylewiczem, Krzesimirem Dębskim i innymi.

Prowadzi również działalność pedagogiczną na Wydziale Jazzu i Policealnym Studium Jazzowym w Warszawie jako wykładowca harmonii jazzowej.

 

PRZEMYSŁAW SĘKOWSKI -GITARY

Absolwent UJK Kielce oraz PSM II st w Łodzi w klasie gitary klasycznej Członek Polskiego Instytutu Muzycznego,organizator i dyrektor artystyczny ogólnopolskich konkursów

gitarowych w Kielcach w latach 1992-2008

gra w:Kielecki kwartet Gitarowy,Bossa Bonita.współpracuje z wieloma formacjami muzycznymi ,występuje również solo.

 

SAMUELA MODZELEWSKA-WOKAL

Absolwentka kieleckiego Uniwersytetu

im.J.Kochanowskiego na wydziale edukacji artystycznej i PSM Kielce w klasie gitary. Chętnie "podróżuje " w różnych rejonach

muzycznych, jednak najchętniej sięga po utwory niekomercyjne ,

wymagające często głębokiej interpretacji . Związana z dwoma formacjami muzycznymi Acoustic Staff, który prezentuje światowe hity w nowych akustycznych aranżacjach oraz Bossa Bonita

 

AGNIESZKA NOWAK ZAGÓRA- FLET

1996 ukończyła studia muzyczne po których zakończeniu podjęła pracę w Filharmonii Świętokrzyskiej muzyk solista flecistka,zajmuje się także organizacją oraz prowadzeniem koncertów

 

TOMEK MURAWSKI GITARA BASOWA

Współpracował i współpracuje z licznymi zespołami i artystami m. in. Izabela Trojanowska, Mafia, Sylwia Grzeszczak, Urszula, Tatiana Okupnik ,Edyta Strzycka, “Akwarelki Świętokrzyskie” (Piotr Kuba Kubowicz - Piwnica pod Baranami), Grażyna Auguścik, Włodzimierz Kiniorski, Red Bridge, Hasarapasa Orkiestra Świętokrzyska, Wielka Orkiestra Sympatyczna (zespół towarzyszący kabaretowi K.S.M), Teraz WNiM, Trebunie Tutki, The Hush , DC/AC Tribute band AC/DC, Piotr Salata

 

ZBIGNIEW ZAGÓRA- PERKUSJA

Perkusista, pedagog, producent, muzyk sesyjny.

Przez 25 lat był szefem sekcji perkusji Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego WP w Warszawie.

Wielokrotny uczestnik festiwali: Jazz nad Odrą, Jazz Standards Festival Siedlce, Jimiway Blues Festiwal, Olsztyńskich nocy bluesowych, Rawa Blues Festiwal.

Od lat współpracuje z Filharmonią Świętokrzyską. Nagrywał z Orkiestrą Polskiego Radia i Telewizji w Warszawie, Filharmonią Świętokrzyską, a jako muzyk sesyjny – z Orkiestrą Kabaretu Moralnego Niepokoju, Grupą Mocarta, Włodzimierzem Korczem, Alicją Majewską, Zbigniewem Wodeckim, Janem Pietrzakiem, Justyną Steczkowską, Iwoną Niedzielską, Bogusławem Morką, Dorotą Osińską i innymi. Występował w Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, Francji, Szwajcarii, Rosji, na Ukrainie, Litwie, Białorusi, w Czechach, na Słowacji, Serbii, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Luxemburgu.

 

TYM RAZEM GOŚCINNIE WSPOMOŻE ICH TOMEK "WARA" WAROWNY

W świecie muzycznym postać wybitna- wirtuoz instrumentów perkusyjnych.

Bristol Busko-Zdrój ****
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij