+48 41 33 030 33

TYLKO U NAS! - Terapia manualna w cenie pakietów medycznych

28 Mar 2019

Jako pierwsi wkraczamy w nowy wymiar pobytowych pakietów rehabilitacyjnych. Dajemy Państwu możliwość korzystania z najskuteczniejszej i najnowocześniejszej metody rehabilitacji w cenie pakietów pobytowych!          

Kupując pakiet OPTYMALNY, BRISTOL lub ZDROWY KRĘGOSŁUP otrzymujecie Państwo codzienne 30 minutowe zajęcia z terapeutą! 

​Dostępna do tej pory jedynie za dodatkową opłatą Terapia Manualna jest nowoczesnym, indywidualnym, fizjoterapeutycznym systemem leczenia dysfunkcji narządu ruchu.
Obejmuje swym działaniem diagnozę i leczenie zaburzeń strukturalnych narządu ruchu: stawów, mięśni, nerwów. Na terapię manualną składają się odpowiednie testy wykrywające zaburzenia ruchomości oraz techniki zmierzające do przywrócenia prawidłowej gry stawowej,  a także równowagi pracy mięśniowej. Wszystkie te techniki wykonywane są ręcznie przez terapeutę.  Polegają one na mobilizacjach, manipulacjach na stawach kręgosłupa i kończyn, a także na oddziaływaniu na tkanki miękkie (mięśnie, powięzi, więzadła, ścięgna), a za ich pośrednictwem na układ nerwowy.
 
Uzupełnieniem  działania terapeuty są automobilizacje, czyli samodzielne ćwiczenia wykonywane w domu, zwiększające lub utrzymujące prawidłową ruchomość.

Nie płać u innych za coś, co u nas masz w standardzie

 

Bristol Busko - Zdroj ****
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close