+48 41 33 030 33
29 Jan 23
30 Jan 23
Bristol Busko - Zdroj ****

Events&

Events

Stay updated with culture events in our hotel

Targi turystyczne Oslo 2019 - Recenzja

13 Jan 2019

Międzynarodowe Targi Turystyczne OSLO 11-13.01.2019 Targi Telenor Arena przeszły już do historii. Zostaną zapamiętane przez branżę turystyczną jako intensywny czas wypełniony konferencjami oraz biznesowymi spotkaniami z wystawcami, dla których norwescy turyści to ważna grupa klientów. Miłośnicy podróży natomiast mieli do wyboru wyjątkowo bogatą ofertę wyjazdów.

 

Hotel Bristol **** Art & Medical SPA przedstawiał walory naturalnych wód siarczkowych Buska-Zdroju. Zaprezentowaliśmy szeroki wachlarz usług medycznych. W obiekcie można skorzystać z rozbudowanej listy zabiegów z zakresu m.in. balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii. Nowoczesne Centrum Medical & SPA posiada 42 gabinety zabiegowe wyposażone w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny i SPA.

Hotel Bristol kusił specjalną zniżką dla Touroperator. Na targi turystyczne w OSLO przygotowaliśmy specjalną ofertę na pobyty lecznicze, pragnąc przyciągnąć klientów i zachęcić do skorzystania z naszych usług.

Targi turystyczne w OSLO obfitowały w wydarzenia dedykowane profesjonalistom. Spotkania odbywały się równolegle, a wybór proponowanych tematów był bardzo szeroki. Była to okazja do poznania partnerów biznesowych, ale też przybliżenia poszczególnych miejsc potencjalnym turystom. Nowością tegorocznej edycji była możliwość wcześniejszego umawiania spotkań z kontrahentami, za pomocą dedykowanej platformy. Do prowadzenia rozmów biznesowych została wyznaczona specjalna strefa.

Już dziś Hotel Bristol zapraszam na swoje stoisko w przyszłym roku. Liczymy na tak dużą frekwencje jak to miało miejsce w tym roku.

 

 

Bristol Busko - Zdroj ****
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close