+48 41 33 030 33

Wiosenna Joga w Bristolu

24 Apr 2019

Wiosna z jogą w Bristol Art & Medical SPA! W okresie od 18 kwietnia do 2 maja w Bristol**** Art & Medical SPA będzie można skorzystać z zajęć jogi, prowadzonych przez mistrza Swami Karmayogi Saraswati. 

W ramach zajęć grupowych w Bristol Art & Medical Spa będzie prowadzona joga klasyczna, trening relaksacyjny połączony z terapią dźwiękiem i medytacją, jak również joga rewitalizująco – odbudowująca.

Swami Karmayogi Saraswati to doświadczony nauczyciel jogi, na stałe mieszkający i praktykujący w Szwecji. Tytuł mistrza uzyskał w Indiach w 1988 r. podczas ceremonii inicjacji przeprowadzonej przez jednego z największych mistrzów naszych czasów - Paramahamsa Satyananda Saraswati. W kwietniu 2000 r. Bihar Yoga Bharati był ponownie inicjowany na Poorna Saniasa (najwyższy stopień w Yodze) przez następcę Paramahamsa Satyananda Saraswati - Swami Niranjanananda Saraswati.

Mistrz Swami prowadzi zajęcia  w różnych dziedzinach jogi, między innymi z zakresu Yoga Nidra, Hatha Yoga, Raja Yoga, Swara Yoga, Prana Widya, Mantra Yoga, Naada Yoga, jak również Yoga Kręgosłupa, oczu, dla kobiet w ciąży, sportowców, a nawet dzieci.

Zapisy pod numerem telefonu: 41 330 30 33

 

Bristol Busko - Zdroj ****
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close