+48 41 33 030 33

BAL DOBROCZYNNY W BRISTOL**** ART & MEDICAL SPA

24 Jan 2017

Bristol**** Art & Medical Spa wspiera Bal Dobroczynny organizowany przez Stowarzyszenie RAZEM DZIECIOM. Bal odbędzie się 25 lutego w restauracji hotelu. To już XIV edycja wydarzenia, objęta patronatem Starosty Buskiego.

Tradycyjnie, w czasie trwania imprezy, zostanie zorganizowana licytacja "Darów serca" poprowadzona przez Karolinę Kępczyk oraz Jarosława Bukowskiego.

 

Zebrane fundusze Stowarzyszenie przeznaczy na zorganizowanie lub dofinansowanie wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej.

 

W programie balu znajdą się również loteria fantowa, uroczysta kolacja oraz koncert muzyki na żywo. Całość odbędzie się w niezwykłym anturażu „krainy czarów”.

 

Na przestrzeni trzynastu lat, Stowarzyszenie „Razem Dzieciom” zorganizowało wyjazdy wakacyjne i ferie dla 946 dzieci, które odpoczywały nad Bałtykiem, min. we Władysławowie, Kołobrzegu, Gdyni, Pogorzelicy i Wisełce, a także w górach, w Karpaczu i Szczawnicy.

 

Jak podkreśla Bogusława Majcherczak, Przewodnicząca Stowarzyszenia RAZEM DZIECIOM „w ubiegłych latach Stowarzyszenie otrzymało wiele wspaniałych darów serca, które z pożytkiem zostały zlicytowane podczas aukcji, a Darczyńcami zostało wiele znanych z życia publicznego i kulturalnego naszego kraju i województwa świętokrzyskiego.”

 

Włączając się w przygotowania do Balu, polecamy ludziom dobrej woli tę inicjatywę i zachęcamy do wsparcia działań Stowarzyszenia.

 

Przyjmując zaproszenie do udziału w Balu, należy dokonać wpłaty w wysokości 450 zł od pary, z czego 200 zł zostanie przeznaczone na letni i zimowy wypoczynek dla dzieci z terenu Powiatu Buskiego.

 

Udział w Balu należy potwierdzić do 15 lutego 2017 roku pod numerem telefonu: 664 433 225 lub w Recepcji hotelu Bristol**** Art & Medical Spa. Wpłat za bal należy dokonywać na nr konta Stowarzyszenia: 71 8480 0004 2001 0009 9120 0001 w temacie przelewu wpisując imiona i nazwiska osób uczestniczących w Balu.

 

Więcej informacji pod numerami telefonu:

Recepcja Hotelu Bristol, 41 330 30 33

Stowarzyszenie RAZEM DZIECIOM, 664 433 225

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close