+48 41 33 030 33

CZWARTY BUSKI OKTOBERFEST 22-23 WRZEŚNIA

22 Sep 2018

Szanowni Państwo, organizujemy w tym roku już po raz czwarty Buski Oktoberfest.  Impreza będzie trwała dwa dni przy hotelu Bristol.  Impreza startuje 22 września o godzinie 12:00, koniec zaplanowany jest na niedzielę o 20:00.  Gościć będzie u nas w sumie trzynaście browarów, w programie prócz piwa oczywiście, bawarska muzyka, niemieckie przysmaki z grilla i wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

Aby  w pełni wykorzystać ostatnie ciepłe dni lata i pierwsze dni jesieni hotel Bristol Art & Medical SPA już po raz czwarty organizuje Buski Oktoberfest.

Impreza odbywać się będzie we  dniach 22-23 września

Przez dwa dni będzie można się poczuć, jak w Bawarii. Na tegorocznym Oktoberfeście będzie można spróbować piwa aż z 13 Browarów oraz zasmakować potraw z grilla nie tylko z Polski, ale z całej Europy. Podobnie jak w latach poprzednich podczas dwudniowego wydarzenia będzie można usłyszeć bawarskie aranżacje muzyczne, a w przerwach pomiędzy koncertami będzie można zapoznać się z tradycjami święta oraz ciekawostkami na temat piwa, o których opowiedzą eksperci branży piwowarskiej. Będzie mnóstwo konkursów oraz zabaw, a także warsztatów.

Wstęp wolny.

Bristol Busko - Zdroj ****
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close