Dx – Twin Endermologia

Dx – Twin Endermologia 20`

Innowacyjne urządzenie Wellness $ SPA oparte na technologii masażu podciśnieniowego, wzbogacone niskoczęstotliwościowymi drganiami akustycznymi wprawiającymi komórki tłuszczowe w mikromasaż.
 
Urządzenie służy do wykonania zabiegów na twarz oraz ciało zarówno u kobiet i mężczyzn. Zadaniem urządzenia DX TWIN jest redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała, eliminacja toksyn, stymulacja włókien elastylowych i fibroblastów oraz wspomaganie drenażu limfatycznego. Ma również  zastosowanie w kosmetyce estetycznej - wykonywane są zabiegi  przeciwzmarszczkowe, napinające, ujędrniające, redukujące blizny i rozstępy. Wykorzystywane jest jako zabieg wspomagający leczenie skręceń, problemy naczyniowe, obrzęki, krwiaki i oparzenia.
 
Czas trwania zabiegu w gabinetach naszego Medical SPA uzależniony jest od okolicy poddawanej zabiegowi i wynosi od 20 min do 60 min.

zobacz także

Masaż czekoladą

Czas trwania:30min Cena od:120zł
Czytaj więcej

Masaż relaksacyjny

Czas trwania:30min Cena od:120zł
Czytaj więcej

Dx – Twin Endermologia 60`

Czas trwania:60min Cena od:150zł
Czytaj więcej

Dx – Twin Endermologia 40`

Czas trwania:40min Cena od:120zł
Czytaj więcej

Masaż stemplami ziołowymi

Czas trwania:45min Cena od:190zł
Czytaj więcej

Masaż ciepłymi kamieniami

Czas trwania:45min Cena od:180zł
Czytaj więcej

Masaż świecą

Czas trwania:45min Cena od:170zł
Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij