+48 41 33 030 33

Długi weekend sierpniowy w klimacie francuskim w hotelu Bristol!

11 Sie 2017

Z czym kojarzy Wam się  słowo Francja? Zapewne niektórzy mogą pomyśleć o przepysznych i róznorodnych francukiech serach, inni o wspaniałym klimacie fracuskich uliczek, jeszcze inni mają prze doczami aromatyczne francuskie wina. Ponieważ region ten jest bogaty nie tylko pod wględemsztuki kulinarnej, ale również niesamowitej kultury, postanowiliśmy zaproić wszystkich na długi weekend sierpniowy do hotelu Bristol właśnie w klimacie francuskim. Poza kuchnią francuską postanowiliśmy również zapewnić oprawę muzyczną. 12 i 13 sierpnia wystąpi dla Was Anna Hamela z muzyką m.in. Edith Piaf.    Więcej informacji dotyczących rezerwacji biletów na koncerty, noclegi oraz szczegółów kolacji w klimacie francuskim znajdziecie już niebawem na naszym funpage'u: www.facebook.com/bristolbusko/  ZAPRASZAMY!

Z czym kojarzy Wam się  słowo Francja? Zapewne niektórzy mogą pomyśleć o przepysznych i róznorodnych francukiech serach, inni o wspaniałym klimacie fracuskich uliczek, jeszcze inni mają prze doczami aromatyczne francuskie wina. Ponieważ region ten jest bogaty nie tylko pod wględemsztuki kulinarnej, ale również niesamowitej kultury, postanowiliśmy zaproić wszystkich na długi weekend sierpniowy do hotelu Bristol właśnie w klimacie francuskim.

Poza kuchnią francuską postanowiliśmy również zapewnić oprawę muzyczną. 12 i 13 sierpnia wystąpi dla Was Anna Hamela z muzyką m.in. Edith Piaf. 

 

Więcej informacji dotyczących rezerwacji biletów na koncerty, noclegi oraz szczegółów kolacji w klimacie francuskim znajdziecie już niebawem na naszym funpage'u: www.facebook.com/bristolbusko/ 

ZAPRASZAMY!

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте