Kinezyterapia indywidualna

Kinezyterapia indywidualna

Proces usprawniania, zmierzający do wzmocnienia bądź odtworzenia życiowych ważnych funkcji narządu ruchu.
 
Indywidualna praca polega na stosowaniu przez fizjoterapeutę metod kinezyterapeutycznych zaliczanych do specjalistycznego sposobu aplikowania ruchu. Metody te wykorzystują specjalne techniki, stworzone w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii oraz biomechaniki. Ćwiczenia są dobierane, dawkowane i wykonywane indywidualnie w oparciu o aktualny stan zdrowia. Mają na celu wzmocnienie mięśni i stawów, a także przywrócenie ich utraconej czynności lub wyrobienie zastępczej.

zobacz także

Zdrowy Kręgosłup

"ZDROWY KRĘGOSŁUP"– przeznaczona dla osób z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Poprzez proste ćwiczenia pozwala na przywrócenie optymalnej elastyczności przykurczonych tkanek, zwiększa zakres ruchomości w poszczególnych stawach. Za sprawą ćwiczeń wykonywanych pod nadzorem specjalistów rehabilitacji  zapomnisz o bólu. 

Czas trwania:30min Cena od:25zł

Bieżnia antygrawitacyjna

Bieżnia antygrawitacyjna to urządzenie wykorzystujące unikalną  technologię różnicy  ciśnień  powietrza  opracowanej  przez  NASA, posiadające szeroki zakres zastosowań. Kompleksowość urządzenia jest imponująca, a jej działanie doceniane na całym świecie, zarówno w sporcie jak i w dziedzinie rehabilitacji, wellness czy też modelowaniu sylwetki. 

Czas trwania:30min Cena od:35zł
Czytaj więcej

Kinezyterapia grupowa w basenie

Czas trwania:30min Cena od:30zł
Czytaj więcej

Kinezyterapia indywidualna w basenie

Czas trwania:30min Cena od:50zł
Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij