Kinezyterapia grupowa w basenie

Kinezyterapia grupowa w basenie

Prowadzona przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę  dla grupy osób w środowisku wodnym.
 
Dzięki właściwościom jakie stwarza środowisko wodne, ćwiczenia te wykonywane w odciążeniu i z oporem wodnym. Wpływają na znaczną poprawę koordynacji nerwowo-mięśniowej związaną z rozluźnieniem mięśni wskutek działania czynnika odciążającego i pozornej utraty masy ciała. Natomiast zmniejszenie odczuć bólowych podczas wykonywania ćwiczeń jest wynikiem działania czynnika termicznego, powodującego obniżenie napięcia mięśni oraz obniżenie pobudliwości układu nerwowego. Ciśnienie hydrostatyczne wody ma wpływ na układ oddechowy przez zwiększenie ucisku na klatkę piersiową i jamę brzuszną, utrudniając wdech, a wspomagając wydech.
 
Ćwiczenia w wodzie często są etapem przygotowującym do dalszej terapii w środowisku suchym.

zobacz także

Zdrowy Kręgosłup

"ZDROWY KRĘGOSŁUP"– przeznaczona dla osób z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Poprzez proste ćwiczenia pozwala na przywrócenie optymalnej elastyczności przykurczonych tkanek, zwiększa zakres ruchomości w poszczególnych stawach. Za sprawą ćwiczeń wykonywanych pod nadzorem specjalistów rehabilitacji  zapomnisz o bólu. 

Czas trwania:30min Cena od:25zł

Kinezyterapia indywidualna

Czas trwania:30min Cena od:70zł
Czytaj więcej

Bieżnia antygrawitacyjna

Bieżnia antygrawitacyjna to urządzenie wykorzystujące unikalną  technologię różnicy  ciśnień  powietrza  opracowanej  przez  NASA, posiadające szeroki zakres zastosowań. Kompleksowość urządzenia jest imponująca, a jej działanie doceniane na całym świecie, zarówno w sporcie jak i w dziedzinie rehabilitacji, wellness czy też modelowaniu sylwetki. 

Czas trwania:30min Cena od:35zł
Czytaj więcej

Kinezyterapia indywidualna w basenie

Czas trwania:30min Cena od:50zł
Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij