+48 41 33 030 33

Balneoterapia

W naszym Hotelu możecie Państwo skorzystać z najwyższej jakości zabiegów balneoterapii. Balneoterapia jest metodą leczniczą, w której wykorzystuje się wyłącznie naturalne składniki, w pełni nieszkodliwe dla naszego organizmu. Stosowane są między innymi takie produkty jak wody mineralne, borowiny i gazy, wykorzystywane do różnych form zabiegów. Dzięki zastosowaniu balneoterapii otrzymują Państwo zwiększoną odporność, znaczną poprawę wydolności fizycznej i pomoc w regeneracji po przebytych chorobach. Zabiegi te dedykowane są szczególnie dla tych osób, które potrzebują przyspieszenia procesów zdrowienia i regeneracji narządów, jak również chcą pozytywnie wpłynąć na całe swoje ciało. Balneoterapia często stosowana jest w naszym Hotelu w formie kąpieli siarczkowej lub kwasowęglowej, które szczególnie chwalą sobie odwiedzający. To doskonały sposób na naturalne zadbanie o kondycję organizmu, relaksację i wykorzystanie pobytu w najbardziej efektowny sposób.

Balneoterapia

Kąpiel siarczkowa

Należy do najsilniej działających zabiegów balneologicznych.

Czas trwania:15min Cena od:40zł
Czytaj więcej

Kąiel Kwasowęglowa

Zabieg uzyskuje się przez nasycenie wody źródlanej bezwodnikiem kwasu węglowego.

Czas trwania:15min Cena od:40zł
Czytaj więcej

Fasony siarczkowe

Jest to kąpiel częściowa polegająca  na zanurzeniu kończyn górnych i dolnych w wodzie siarczkowej bez potrzeby wchodzenia do wanny.

Czas trwania:15min Cena od:30zł
Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij