Dlaczego APARTHOTEL

systemu condo Apart Hotel

Dlaczego APARTHOTEL

systemu condo Apart Hotel

Apart Hotel to pewna i bezpieczna inwestycja na lata. Niezależnie od obłożenia apartamentu, przez cały okres trwania umowy właściciel otrzymuje 6% wartości netto mieszkania, proporcjonalnie do jego powierzchni. Podatek od nieruchomości, ubezpieczenie lokalu oraz wszelkie pozostałe koszty zarządzania i utrzymania apartamentu ponosi operator hotelowy.

Pewne rozwiązania

Po podpisaniu umowy dzierżawy całkowite zarządzanie obiektem spoczywa na profesjonalnym operatorze hotelowym. Za sprawne funkcjonowanie Bristol Apart Hotelu odpowiada doświadczony kompleks uzdrowiskowy Bristol**** Art&Medical SPA.

20 lat doświadczenia

na rynku nieruchomości

Firma Dorbud S.A. szczyci się ugruntowaną pozycją w branży budowlano-deweloperskiej. O profesjonalizmie spółki świadczy ponad 20 lat doświadczenia i 300 zrealizowanych projektów budowlanych w całej Polsce. Liczne nagrody, m.in. Gazele Biznesu, ''ZŁOTA SETKA 2014” czy statuetka “Świętokrzyska Victoria” przyznawana przez samorząd województwa Świętokrzyskiego tylko

potwierdzają jego pozycję lidera w dziedzinie inteligentnego i zrównoważonego budownictwa. Dorbud S.A nie boi się wyzwań, z odwagą sięga po ambitne i skomplikowane technicznie projekty. Bristol Aparthotel to druga wspólna inwestycja Dorbud S.A. i Bristol**** Art&Medical SPA, skazana na sukces.

Gwarancja własności

swoboda działania

Posiadanie apartamentu potwierdzone jest wpisem do ksiąg wieczystych. Wartość nieruchomości stale rośnie, więc jeśli zaistnieje taka potrzeba, właściciel w dowolnym momencie może sprzedać lokal z zyskiem.
Apartamenty condo to bezpieczna i atrakcyjna lokata kapitału, gwarantująca pewny zysk niezależnie od obłożenia lokali. Właściciele mieszkań z pewnością zdecydują się trwać przy tej inwestycji przez długi czas.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij