+48 41 33 030 33

Przedmiotem projektu jest przeprowadzenie audytu wzorniczego w przedsiębiorstwie Fontia Sp. z o.o. oraz opracowanie na jego podstawie strategii wzorniczej, stanowiącej raport z przeprowadzonego audytu. Przeprowadzony audyt pozwoli na opracowanie strategii w której będą zdefiniowane problemy wzornicze w przedsiębiorstwie, a także możliwości rozwiązania tych problemów i rekomendacje dalszych szczegółowych działań. Ww. działania będą dotyczyły przede wszystkim oferty produktowej, ale również stosowanych technologii, struktury organizacyjnej, procesów komunikacji, strategii marketingowej, charakterystyki klientów i konkurencji oraz trendów rynkowych, kompleksowo obejmując wszystkie aspekty działalności w zgodzie z oczekiwaniami rynku.

Działalność przedsiębiorstwa będzie mogła zostać dzięki temu poddana optymalizacji, zwiększając konkurencyjność produktów i tym samym pozycję rynkową firmy. 

Wnioskodawca realizuje swoją działalność hotelową, medyczną, sanatoryjną oraz gastronomiczną poprzez hotel Bristol Art&Medical SPA w Busku Zdroju. Aby przyszłe działania były jak najbardziej zgodne z oczekiwaniami konsumentów, przeprowadzane będą profesjonalne działania wzornicze, których podstawą będzie profesjonalny audyt i opracowana strategia wzornicza.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij