+48 41 33 030 33
29 Sty 23
30 Sty 23
Bristol Busko-Zdrój ****

Nasze zabiegi

Nasze zabiegi

Stymulatory Tkankowe - NOWOŚĆ 2021

PROFHILO

to unikalny zabieg medycyny estetycznej odmładzający nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Nie jest wypełniaczem – po podaniu migruje pod skórą unosząc ją, tworząc efekt wygładzenia skóry. Daje efekt miliona sprężynek przywraca utracony kontur twarzy.  Zabieg bioremodelingu z natychmiastowym efektem. Nowa formuła Profhilo odżywia komórki skórne i na długo przywraca utracony kontur, profil i jędrność twarzy. 

Opatentowana Technologia polega na zastosowaniu unikalnej, opatentowanej  kombinacji kwasu HA o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, w formie ściśle połączonych, skręconych ze sobą krótkich i długich łańcuchów, które działają w skórze przywracając utraconą sprężystość, napięcie, kontur i profil twarzy.

 Zabieg preparatem PROFHILO® wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki twarzy. Preparat działa kompleksowo. PROFHILO® najczęściej podawane jest w trakcie zabiegów na twarz, szyję, dłonie. Zabieg preparatem PROFHILO® wysmukla rysy twarzy przywracając jej właściwe napięcie skóry, jednocześnie liftingując linię żuchwy oraz górną część szyi.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Widoczne efekty utrzymują się nawet około 1-1,5 roku

W celu wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonania dodatkowo 1-2 zabiegów rocznie.

Można go łączyć z wybranymi zabiegami medycyny estetycznej

Cena od:1200zł

EJAL 40

Terapia Ejal40:

•             jest całkowicie naturalna

•             efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu,

•             zachowany jest długookresowy efekt regenerujący klasycznej mezoterapii

•             konieczne jest wykonanie tylko 8 wkłuć igłą

•             zabieg jest krótki, prawie bezbolesny i nie pozostawia śladów

Terapia Ejal40 polega na podaniu niesieciowanego, stabilizowanego elektrochemicznie kwasu hialuronowego w 4 punkty BRP (BioRevitalizationPoint ) po każdej stronie twarzy.  4 bolusy Ejal40 napinają skórę powodując natychmiastowy efekt jej wygładzenia i uniesienia.

Wskazanie do zastosowania Ejal40 to biorewitalizacja skóry twarzy i ciała.

Cena od:600zł

LUMI EYES

Posiada w swoim składzie polinukleotydy, nie powoduje obrzęków limfatycznych. Jeden z najlepszych stymulatorów okolicy oka w tym powieki górnej. Doskonale likwiduje cienie pod oczami, wygładza zmarszczki. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Cena od:500zł

SCULPTRA

Sculptra  jest innowacyjnym preparatem wykorzystywanym we współczesnej medycynie estetycznej. Jego skład kwas L-polimlekowy, będącym związkiem chemicznym występującym fizjologicznie w organizmie, uważany jest za najbardziej efektywny dostępny na rynku stymulator syntezy włókien kolagenowych i elastynowych.

Sculptra, pobudza proces wytwarzania włókien kolagenowych i elastynowych, przyczynia się do uruchamiania procesów regeneracyjnych w skórze. Zapewnia tkankom elastyczność i poprzez sieć włókien tworzy swego rodzaju rusztowanie dla tkanek. Dzięki temu zwiększa napięcie skóry, poprawia jej jędrność, a tym samym odmładza wygląd.

Poprawia owal twarzy, wypłyca  zmarszczki, wypełnia fałdy nosowo-wargowe, usuwa tzw. „chomiki”. Istotne jest to, że jego rezultat nie wynika z samego wypełnienia, ale z odbudowania trójwymiarowej struktury włókien kolagenowych.

Działanie regeneracyjne preparatu  przebiega w sposób kilkuetapowy. W początkowym etapie, po wstrzyknięciu preparatu otrzymywany jest pierwotny efekt wynikający wypełnienia preparatem. Następnie, woda wchodząca w skład Sculptra zostaje wchłonięta, co skutkuje zauważalnym pozornym wycofaniem się efektu.

W końcu, na skutek stymulacji syntezy włókien kolagenowych, dochodzi do odbudowania struktury kolagenowej będącej szkieletem tkanki skórnej. Prowadzi to do powstania ostatecznego rezultatu zabiegu.

Trwałość efektu zabiegu zależy od indywidualnych predyspozycji, jednakże zabieg z wykorzystaniem preparatu Sculptra uważany jest za ten, który daje najtrwalsze efekty. Obserwowany przyrost grubości skóry wynikający ze stymulacji produkcji włókien kolagenowych utrzymuje się nawet do trzech lat.

Cena od:1700zł
Bristol Busko-Zdrój ****