Apart Hotel

Bezpieczna inwestycja i udany wypoczynek

Apart Hotel

Bezpieczna inwestycja i udany wypoczynek

Nowoczesne apartamenty w systemie condo znajdują się w pobliżu Parku Zdrojowego w Busku-Zdroju w województwie świętokrzyskim. Ta bezpieczna inwestycja pozwala spełnić marzenia właściciela o corocznych wakacjach we własnym apartamencie i jednocześnie czerpać zysk z jego wynajmu.

Doskonała lokalizacja

Bogata oferta kuracyjna, liczne zabytki i wydarzenia kulturalne przyciągają do Buska-Zdroju wielu turystów. Według danych GUS w 2013r. obłożenie w powiecie buskim było wyższe niż w Kołobrzegu i wynosiło 68,2%, co daje 3. miejsce wśród najchętniej odwiedzanych uzdrowisk w kraju.

System condo

Spełnione marzenia i zabezpieczony kapitał

Głównym inwestorem ApratHotel jest firma bydowlana Dorbud S.A., z ponad 20-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości. Hotel typu condo to popularny na zachodzie, bezpieczny sposób inwestycji kapitału i idealna forma zarządzania apartamentem.

W Apart Hotel właścicielowi apartamentu przysługuje 21 dni pobytu wakacyjnego, a przez resztę roku pieczę nad lokalem sprawuje firma hotelarska zarządzająca obiektem. Ta alternatywna forma inwestycji w nieruchomości pozwala spełnić marzenia o własnym apartamencie na wakacje i jednocześnie zyskać nawet 6% zwrotu z inwestycji rocznie.

Nowoczesna przestrzeń

Minimalistyczna architektura w doskonałej lokalizacji

Apart Hotel to funkcjonalna przestrzeń urządzona z dbałością o detale. Wystrój wnętrz nawiązuje do architektury pobliskiego Hotelu Bristol**** Art&Medical SPA, który oferuje użytkownikom apartamentów dostęp do szerokiej oferty zabiegów oraz do strefy SPA&Wellness. Apart Hotel to:

  • 34 przestronne lokale o powierzchni od 24,69 m2 do 49,44 m2,
  • każdy apartament z balkonem lub tarasem,
  • funkcjonalny aneks kuchenny w każdym mieszkaniu,
  • wysoka jakość materiałów wykończeniowych,
  • duży taras na dachu - idealny do wypoczynku w słoneczne dni.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij