Wyjątkowa

Restauracja

Harmonia smaków

Wyjątkowa Restauracja

Harmonia smaków

W Restauracji Bristol tradycja łączy się z nowoczesnością, tworząc harmonijną przestrzeń, w której nawet z pozoru najprostsze dania stają się wyjątkowymi dziełami sztuki. Unikalne połączenie smaków przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni Łukasza Wasika są inspirowane naturą wyostrzają zmysły, a wszechobecna sztuka tworzy doskonałą oprawę dla kulinarnych uniesień.

Szef kuchni poleca

Hotel Bristol należy do Stowarzyszenia Hoteli Historycznych Heritage Hotels Poland, spełniających najwyższe wymogi dotyczące jakości pobytu, designu i serwowanych posiłków. Szef kuchni zaprasza wszystkich gości na Festiwale Smaków, podczas których można skosztować wybornych dań sezonowych.

Zobacz menu

Zdrowie w zasięgu ręki

zrównoważona kuchnia pełna smaku

Złocisty rosół z domowym makaronem, do tego duszona cielęcina z puree ziemniaczanym aromatyzowanym truflą z fasolką szparagową, a na deser duszone śliwki w syropie korzennym z zabajone …propozycjom Szefa Kuchni nie da się oprzeć. 

Do przygotowania naszych dań korzystamy wyłącznie z najświeższych produktów. Na specjalne życzenie przygotowujemy indywidualne menu, odpowiednio dostosowane do potrzeb zdrowotnych i upodobań smakowych klientów. Do Restauracji Bristol zapraszamy również Gości spoza Hotelu, codziennie od godz. 12.00.

Imprezy okolicznościowe

doskonały smak w eleganckich wnętrzach

Zaproś Gości na wyjątkową uroczystość w luksusowych wnętrzach Hotelu Bristol Art&Medical SPA przy akompaniamencie wyjątkowych dań serwowanych przez Szefa Kuchni. Pomożemy Ci zorganizować chrzciny, komunie, bierzmowania, jubileusze, niezapomniane urodziny i wystawne bankiety. Do Twojej dyspozycji oddajemy klimatyczne wnętrza o unikalnym charakterze:

  • Restaurację (do 130 osób),     
  • Salę kominkową (do 60 osób), 
  • Salę konferencyjną (do 50 osób),     
  • Cafe Bristol (do 60 osób),     
  • Taras w koronach drzew (do 130 osób).

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt:

tel. 41 330 30 33

 

Hotel godny polecenia

Doskonały hotel dla osób chcących wypocząć w kameralnej atmosferze i komfortowych warunkach. Dobra kuchnia. Bogate menu śniadaniowe zadowoli każdego (...)

- Andrzej L Tripadvisor
Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера. Więcej w Polityce prywatności.

ОК, закройте