Что нас отличает

ZDROWIE jest najważniejsze

Что нас отличает

ZDROWIE jest najważniejsze

Наша наша цель в том, чтобы помочь каждому, кто в этом нуждается, наилучшим образом восстановить физическую форму и психическое равновесие.

Basen oczyszczany nanosrebrem

Nowoczesne technologie oczyszczania wody, efektywność filtrowania i dezynfekcji przy użyciu nanosrebra zapewnia kąpiącym się komfort i bezpieczeństwo pod względem zdrowotnym. Srebro to naturalny środek bakteriobójczy i leczniczy. Zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów oraz nie podrażnia oczu.

Jonizowane powietrze

Oczyszczone i nawilżone powietrze w całym hotelu

Jako jedyny obiekt sanatoryjny w Polsce Hotel Bristol Art&Medical SPA posiada elektrostatyczny oczyszczacz powietrza, który nawilża i jonizuje całą część uzdrowiskową oraz hotelowo-restauracyjną. W części zabytkowej hotelu można dodatkowo uzdatnić powietrze na życzenie gości. Zadaniem oczyszczaczy jest odfiltrowanie powietrza ze wszystkich zanieczyszczeń w postaci pyłów, zapachów, kurzu oraz roztoczy. 

Jonizator wytwarza mikroklimat podobny do tego, który powstaje po burzy. Ten stan powietrza jest najbardziej korzystny dla organizmu ze względu na odpowiednią wilgotność, brak zanieczyszczeń i odpowiednią ilość jonów.

Efektywna rehabilitacja

Za pomocą treningu na bieżni ALTER-G

Bieżnia antygrawitacyjna to wynalazek, który pomimo krótkiej obecności na rynku zrewolucjonizował świat sportu i rehabilitacji. Wszystko to za sprawą technologii różnicy ciśnień opracowanej przez NASA i umożliwiającej trening w warunkach odciążenia ciała nawet do 80% masy trenującego. 

 

Pobyt Busko-Zdrój

Wspaniały luksusowy hotel. Bardzo przytulne i dobrze wyposażone pokoje. Obsługa bardzo miła. Jedzenie wyśmienite. Zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszów. Rewelacyjne SPA. Gorąco polecam !!!!

- Dorota Holidaycheck
Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера. Więcej w Polityce prywatności.

ОК, закройте