Inne

ANNET

Platforma odchudzająca

Platforma odchudzająca –odbywa się w ramach treningu dotleniającego w celu aktywizacji całego układu mięśniowego. Jest to doskonały trening dla osób, które nie mogą wykonywać lub nie lubią ciężkich ćwiczeń w siłowni. W efekcie działania Platformy redukowana jest tkanka tłuszczowa i cellulit, sylwetka nabiera kształtów, a skóra staje się bardziej elastyczna. Ponadto ulega zmniejszeniu napięcie mięśniowe, co prowadzi do redukcji stresu. 

Czas trwania:30min Cena od:25zł
LES MER

Inhalacje

Czas trwania:15min Cena od:25zł
LES MER

Solarium

Zabieg podczas którego promieniowanie emitowane przez lampy solaryjne uruchamia produkcję witaminy D. Dobrze wpływa na nasz system nerwowy, wzmacnia kości oraz pomaga w leczeniu problemów zdrowotnych takich jak np łuszczyca czy trądzik. W naszej strefie klimatycznej,  często odczuwamy brak światła słonecznego.

Czas trwania:10min Cena od:20zł
LES MER

Nauka pływania

Prowadzona jest indywidualnie przez ratowników Medical Center, którzy dostosowują metody nauczania do poziomu sprawności psychofizycznej. Na etapie podstawowym uczą oswojenia z wodą, pracują nad techniką i koordynacją ruchów. Dla osób, które potrafią pływać lekcje pozwolą na doskonalenie określonych technik pływania.

Czas trwania:45min Cena od:45zł
LES MER

Zajęcie rekreacyjne grupowe

AQUA FITNESS, ĆWICZENIA WZMACNIAJĄCE MM, PIŁKI THERA BAND,  NORDICK WALKING.

Czas trwania:30min Cena od:25zł
LES MER
Denne siden bruker COOKIES-filer

Ved å surfe på nettsider aksepterer du vår cookie-politikk i henhold til nettleserinnstillingene. Les mer om Personvernregler.

OK, lukk