+48 41 33 030 33

Doskonałość i profesjonalizm

Medical Center

Doskonałość i profesjonalizm Medical Center

Bristol ART&Medical SPA to luksusowe uzdrowisko w Busku-Zdroju, w którym współczesność łączy się z tradycją. Harmonia pomiędzy tradycyjnymi zabiegami sanatoryjnymi, wykorzystującymi naturalne bogactwa natury a najnowszymi technologiami w leczeniu, bazującymi na najwyższej klasy sprzęcie medycznym i rehabilitacyjnym sprzyja odzyskaniu zdrowia psychicznego i fizycznego.

Wykwalifikowany Personel

Pracownicy uzdrowiska to doświadczeni profesjonaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem dbają o naszych Gości na każdym kroku - począwszy od recepcji Medical Center, poprzez gabinet lekarski i zabiegowy, gabinety medyczne aż po salon odnowy biologicznej.

Czytaj więcej

Zaufanie, Zrozumienie, Troska

Zadbamy o Twój powrót do zdrowia

Zdrowiem Gości sanatorium Medical Center w Busku-Zdroju zajmują się wykwalifikowani lekarze reumatolodzy, medycyny fizykalnej i balneologii. To oni podczas konsultacji ordynują zabiegi mające na celu poprawę zdrowia i czuwają nad całym procesem rehabilitacji.

Leczenie rozpoczyna się szczegółowym wywiadem, badaniem medycznym oraz przeprowadzeniem testów funkcjonalnych, dzięki którym nasi specjaliści mogą dobrać najefektywniejsze metody rehabilitacji.

Właściwa opieka

Klucz do efektywnej rehabilitacji 

Z każdym gościem pracujemy indywidualnie. Podczas leczenia wykorzystujemy metody kinezyterapeutyczne, które wzmacniają i odtwarzają utracone w wyniku wypadków lub urazów funkcje narządów ruchu. Ścisła współpraca rehabilitantów i fizjoterapeutów wykonujących zabiegi z działu balneologii, fizykoterapii, hydroterapii i masażu klasycznego przekłada się na zaskakujące rezultaty leczenia przy pomocy terapii manualnej, a cykliczne szkolenia pracowników naszego uzdrowiska stale podnoszą ich kwalifikacje.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij