+48 41 33 030 33

Masaż wirowy kończyn górnych z solanką

Masaż wirowy kończyn górnych z solanką

Masaż wirowy kończyn górnych wzbogacony o komponentę w postaci solanki, która poprzez pobudzenie receptorów skóry wpływa na autonomiczny układ nerwowy, który reguluje funkcjonowanie wszystkich narządów, wpływa na wydzielanie hormonów tkankowych, miejscowo powoduje zwiększenie ukrwienia skóry, zmniejsza pobudliwość nerwów, normalizuje ciśnienie krwi oraz reguluje krążenie.  Stosuje się ją przede wszystkim w różnego rodzaju schorzeniach reumatycznych, takich jak zapalenie stawów, mięśni lub ścięgien, a także przy chorobach kręgosłupa. Jest też bardzo pomocna przy kuracji dolegliwości pourazowych, wspomaga ona również leczenie chorób natury ginekologicznej oraz dermatologicznej. Kryształki soli odkładając się na skórze powodują ponadto długotrwały bodziec osmotyczny dla komórek skóry pobudzając procesy odpornościowe.

 

Solanka wykorzystywana w Bristol**** Art & Medical SPA jest naturalnym surowcem uzyskanym z soli mineralnej wzbogaconym o naturalne białko w postaci kolagenu, który wpływa na zatrzymanie związków mineralnych w skórze, przez co jest ona dłuższy czas poddawana działaniu niezbędnych minerałów, które wpływają na skórę kojąco, łagodzą podrażnienia regenerują ją i nadają zdrowy wygląd. Po kąpieli skóra staje się gładka i jędrna, przy dłuższym stosowaniu zmniejszają się rozstępy, daje dobre efekty przy usuwaniu cellulitu. Solanka z kolagenem posiada również działanie łagodzące przy trądziku.

 

Czas trwania masażu 15 min.

Może być wykonywany codziennie lub co drugi dzień.


Wskazania:

  • Przewlekłe stany zapalne,
  • Stany pourazowe,
  • Przewlekłe zapalenie stawów,
  • Zapalenia okołostawowe,
  • Przykurcze bliznowate,
  • Stany po odmrożeniach,
  • Nerwobóle i mięśniobóle.

 

zobacz także

Masaż podwodny automatyczny

Masaż podwodny automatyczny: zabieg hydroterapii, gdzie całe ciało zanurzone jest w specjalnej wannie z koloroterapią, wypełnionej wodą o temp. 35-37°C. Masaż wykonywany jest strumieniem wody uwalnianej pod ciśnieniem z dysz wanny,  przebiega w określonych sekwencjach  i może obejmować całe ciało lub wybrane obszary ciała. Łączy on wysoką skuteczność masażu leczniczego z relaksem i poprawą samopoczucia.

Czas trwania:15min Cena od:40zł
Czytaj więcej

Bicze szkockie

Zabieg wodoleczniczy ruchomym strumieniem wody o ciśnieniu około 2,5-3,5 kPa i  zmiennej temperaturze. Przez 1-2 min. stosuje się   wodę gorąca o temp. 40°C i następnie przez 20-30 sekund wodę chłodną o temp. 20°C. Cykl jest powtarzany kilka razy.

Czas trwania:5min Cena od:30zł
Czytaj więcej

Masaż wirowy kończyn dolnych i kręgosłupa

Rodzaj kąpieli poprzez zanurzenie kończyn dolnych i kręgosłupa w specjalnej wannie z ciepłą wodą o temp. 35-38° C.

Czas trwania:15min Cena od:35zł
Czytaj więcej

Masaż wirowy kończyn górnych

Kąpiel przez zanurzenie kończyn górnych w specjalnej wannie z ciepłą wodą (temp. 35-38° C).

Czas trwania:15min Cena od:25zł
Czytaj więcej

Kąpiele SPA kosmetyczne

Czas trwania:20min Cena od:40zł
Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij