+48 41 33 030 33

Program lojalnościowy Bristol Club

Program lojalnościowy Bristol Club

Mając na uwadze zaufanie jakim darzą Państwo nasz obiekt przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy dla naszych stałych gości.
Bristol Club to nasze podziękowanie za Państwa lojalność i częste powroty do Bristol Art&Medical Spa. 
Aby wziąć udział w programie wystarczy być gościem Hotelu Bristol Art&Medical Spa i zapłacić za pobyt. 

Bristol Club to 3 poziomy lojalności

BRĄZOWY - otrzymuje każdy gość, który wydał w Hotelu Bristol Art&Medical Spa 5000zł, w zamian otrzymuje 5% rabatu na usługi* świadczone przez Hotel.

SZARY - otrzymuje każdy gość, który wydał w Hotelu Bristol Art&Medical Spa 15000zł, w zamian otrzymuje 10% rabatu na usługi* świadczone przez Hotel.

PURPUROWY - otrzymuje każdy gość, który wydał w Hotelu Bristol Art&Medical Spa 25000zł, w zamian otrzymuje 15% rabatu na usługi* świadczone przez Hotel.

Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu rabaty będą naliczały się automatycznie przy kolejnych wizytach w Bristol Art&Medical Spa


Wierzymy, że podstawą sukcesu jest tworzenie wspólnych i długotrwałych relacji, które przynoszą korzyści. 

 

*- usługi rabatowane: menu a'la carte,  wszystkie napoje zimne i gorące, wszystkie alkohole, wina i drinki, ciasta i ciastka, cała oferta Boutique Cafe, wszystkie zabiegi medical  i SPA, kosmetyki detaliczne wszystkich marek, garaż oraz usługa hotelowa w ofercie "nocleg ze śniadaniem"
 

Do programu uwzględniane są rozliczenia wynikające tylko z rezerwacji bezpośrednich.

 

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen