+48 41 33 030 33

Trzeci buski Oktoberfest 23-24 września

07 Sept 2017

Szanowni Państwo, organizujemy w tym roku już po raz trzeci Buski Oktoberfest.  Impreza będzie trwała dwa dni przy hotelu Bristol.  Impreza startuje 23 września o godzinie 12:00, koniec zaplanowany jest na niedzielę o 20:00.  Gościć będzie u nas w sumie trzynaście browarów, w programie prócz piwa oczywiście, bawarska muzyka, niemieckie przysmaki z grilla i wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

Aby  w pełni wykorzystać ostatnie ciepłe dni lata i pierwsze dni jesieni hotel Bristol Art & Medical SPA już po raz trzeci organizuje Buski Oktoberfest.

Impreza odbywać się będzie w ostatni weekend września 24-25.

Przez dwa dni będzie można się poczuć, jak w Bawarii. Na tegorocznym Oktoberfeście będzie można spróbować piwa aż z 13 Browarów oraz zasmakować potraw z grilla nie tylko z Polski, ale z całej Europy. Podobnie jak w latach poprzednich podczas dwudniowego wydarzenia będzie można usłyszeć bawarskie aranżacje muzyczne, a w przerwach pomiędzy koncertami będzie można zapoznać się z tradycjami święta oraz ciekawostkami na temat piwa, o których opowiedzą eksperci branży piwowarskiej. Będzie mnóstwo konkursów oraz zabaw, a także warsztatów.

Wstęp wolny.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen