Kinezyterapia grupowa

Kinezyterapia grupowa

To ćwiczenia prowadzone przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę dla  grupy osób, mające za zadanie podniesienie ogólnej sprawności fizycznej i wydolności organizmu.
 
Ćwiczenia mają charakter ogólnousprawniający, wzmacniający, rozciągający i rozluźniający. Prowadzone są w odpowiednio  przystosowanej do tego celu sali, wyposażonej w materace i maty oraz niezbędny sprzęt pomocniczy: piłki, taśmy, ciężarki itp.

zobacz także

Zdrowy Kręgosłup

"ZDROWY KRĘGOSŁUP"– przeznaczona dla osób z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Poprzez proste ćwiczenia pozwala na przywrócenie optymalnej elastyczności przykurczonych tkanek, zwiększa zakres ruchomości w poszczególnych stawach. Za sprawą ćwiczeń wykonywanych pod nadzorem specjalistów rehabilitacji  zapomnisz o bólu. 

Czas trwania:30min Cena od:25zł

Kinezyterapia indywidualna

Czas trwania:30min Cena od:70zł
Czytaj więcej

Bieżnia antygrawitacyjna

Bieżnia antygrawitacyjna to urządzenie wykorzystujące unikalną  technologię różnicy  ciśnień  powietrza  opracowanej  przez  NASA, posiadające szeroki zakres zastosowań. Kompleksowość urządzenia jest imponująca, a jej działanie doceniane na całym świecie, zarówno w sporcie jak i w dziedzinie rehabilitacji, wellness czy też modelowaniu sylwetki. 

Czas trwania:30min Cena od:35zł
Czytaj więcej

Kinezyterapia grupowa w basenie

Czas trwania:30min Cena od:30zł
Czytaj więcej

Kinezyterapia indywidualna w basenie

Czas trwania:30min Cena od:50zł
Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij