Solarium

Solarium

Zabieg podczas którego promieniowanie emitowane przez lampy solaryjne uruchamia produkcję witaminy D. Dobrze wpływa na nasz system nerwowy, wzmacnia kości oraz pomaga w leczeniu problemów zdrowotnych takich jak np łuszczyca czy trądzik. W naszej strefie klimatycznej,  często odczuwamy brak światła słonecznego.

Nawet kilka minut sztucznego słońca, zwłaszcza jesienią i zimą może poprawić humor. Dzieje się tak dlatego, że światło pobudza wytwarzanie hormonów szczęścia - endorfin.

Z solarium powinno się korzystać maksymalnie raz dziennie i nie częściej jak 50 razy w ciągu roku. 

zobacz także

Platforma odchudzająca

Platforma odchudzająca –odbywa się w ramach treningu dotleniającego w celu aktywizacji całego układu mięśniowego. Jest to doskonały trening dla osób, które nie mogą wykonywać lub nie lubią ciężkich ćwiczeń w siłowni. W efekcie działania Platformy redukowana jest tkanka tłuszczowa i cellulit, sylwetka nabiera kształtów, a skóra staje się bardziej elastyczna. Ponadto ulega zmniejszeniu napięcie mięśniowe, co prowadzi do redukcji stresu. 

Czas trwania:30min Cena od:25zł
Czytaj więcej

Inhalacje

Czas trwania:15min Cena od:25zł
Czytaj więcej

Nauka pływania

Prowadzona jest indywidualnie przez ratowników Medical Center, którzy dostosowują metody nauczania do poziomu sprawności psychofizycznej. Na etapie podstawowym uczą oswojenia z wodą, pracują nad techniką i koordynacją ruchów. Dla osób, które potrafią pływać lekcje pozwolą na doskonalenie określonych technik pływania.

Czas trwania:45min Cena od:45zł
Czytaj więcej

Zajęcie rekreacyjne grupowe

AQUA FITNESS, ĆWICZENIA WZMACNIAJĄCE MM, PIŁKI THERA BAND,  NORDICK WALKING.

Czas trwania:30min Cena od:25zł
Czytaj więcej

Konsultacja lekarska specjalistyczna

Informacje ogólne - dr n. med. Justyna Śliwińska Dr n. med. Justyna Śliwińska jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, dyplom i prawa do wykonywania zawodu uzyskała po ukończeniu studiów medycznych w 1990 roku. Posiada specjalizację medyczną w dziedzinie chorób wewnętrznych. W 1999 roku otrzymała tytuł specjalisty reumatologii drugiego stopnia, a w 2010 roku, po odbyciu szkolenia specjalizacyjnego i zdaniu egzaminu, zdobywała również tytuł specjalisty balneologii i medycyny fizykalnej. Doktor Śliwińska w 2007 roku obroniła swoją pracę doktorską i uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych. Sukcesywnie podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, na których poszerza swoją wiedzę. Doktor Śliwińska w 2011 roku została powołana przez Wojewodę Śląskiego na stanowisko Naczelnego Lekarza Uzdrowiska dla lecznictwa uzdrowiskowego w Busku-Zdroju i Solcu-Zdroju.

Cena od:120zł
Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij